Nechte si udělat vestavěné skříně na míru

1267

V případě, že nemáte ve svém bytě nebo rodinném domě dostatek úložného prostoru a místa na skladování například sezónních věcí, tak je ten správný čas nechat si udělat vestavěné skříně na míru. Dobře navrhnuté a vyrobené funkční vestavěné skříně vyřeší váš problém s nedostatkem místa a využijete tak každičký volný centimetr.

Vestavěné skříně na míru jsou obzvlášť vhodné, pokud máte atypický prostor, do kterého by se již hotové skříně zakoupené v běžných obchodech s nábytkem nevešly. Oslovte truhlářskou firmu nebo šikovného truhláře, který ve spolupráci s vámi navrhne možnosti využití daného prostoru. Profesionálem ve svém oboru je truhlářská firma BAKO Interiéry se sídlem v Praze 10 v Petrovicích a s provozovnou v Praze 9 ve Vysočanech. Zabývají se výrobou na zakázku. Jejich špičkové služby zahrnují také poradenskou činnost. Realizují přání a představy svých zákazníků k jejich absolutní spokojenosti.

Vestavěné skříně jsou nanejvýš vhodné do atypických prostorů například pod zkosený strop nebo schody. Výborně mohou zakrýt nerovnosti ve zdech nebo vyplnit nejrůznější zákoutí a výklenky, které k ničemu jinému ani sloužit nemohou. V dnešní době architekti v novostavbách výklenky speciálně pro vestavěné skříně navrhují.

Vestavěné skříně na míru nemusí sloužit pouze k ukládání oblečení v obytných prostorách bytu nebo rodinného domu. Mohou se využít i do technických místností nebo garáží. Slouží pak jako skříně pro technické zázemí. Další možností je využití vestavěných skříní jako příček v místnostech, kdy rozdělí místnost v bytě nebo domě podle potřeb majitelů.