Jak zhubnout boky?

1163

Jak zhubnou boky? To je další partie ženského těla, která chce být obdivována a na které tak často pracujeme.

Tak jak vlastně tedy zhubnout boky? Na zhubnutí této partie jsou různé metody. Můžeme zkusit fitness, různé urychlovací hubnoucí stroje nebo cvičit sami doma, kdy se nám to hodí a jak chceme. Ale i podle toho, jak se namáháme, tolik se nám zhubnutí boků vrátí.

Tak co udělat jako první? Můžeme zkusit hubnutí pomocí oblíbeného sportu, například v létě na inline bruslích. Je to přesně to, co potřebujete. Pohyb na čerstvém vzduchu, můžete se kochat přírodou a hlavně to má skvělé účinky. Už po pár dnech je vidět a cítit, jak jsou boky, nohy a zadeček pěkně zpevněné.

Ale co když venku prší, jak zhubnout boky doma?

Na internetu můžete najít různé druhy cvičení. Já mám nejraději asi dva druhy cvičení, které vím, že mi pomáhají.

První cvik jak zhubnout boky: klekneme si na kolena a lokty se opřeme o podložku. Pak pravou nohu zvedneme a zvedneme ji rovně do úrovně zad.

Cvik opakujeme alespoň 3x po dvanácti cvicích.

První rychlé cvičení jak zhubnout boky: zvedneme nohu od podložky, tak 20-25 cm nad zem a kmitáme co nejrychleji nahoru dolu tak, abychom se nedotýkali země. Vydechujeme při kmitu směrem dolů.

Druhé pomalé cvičení jak zhubnout boky: zvedneme nohu od podložky a snažíme se ji udržet v prvém úhlu s rukama, co nejvýše. Pak zase dolů, tak abychom se nedotýkali země.

Druhý cvik,  jak zhubnout boky: stejný postup, jen ležíme na boku, opření o loket. Nohy dáme opět do pravého úhlu a zvedáme nohu od podložky, tak 20-25 cm a kmitáme co nejrychleji nahoru dolů tak, abychom se nedotýkali země. Vydechujeme při kmitu směrem dolů. Opakujeme 3x dvanáct cviků.

Další pomalý cvik jak zhubnout boky: odlepíme nohu od podložky a pomalu ji zvedneme a snažíme se udržet pravý uhel a dát nohu co nejvýše tak, aby to nebylo bolestivé a pak zase dolů bez dotyku země. Vydechujeme při kmitu směrem dolů. Opakujeme 3x dvanáct cviků a střídáme pomalé kmitání s rychlým.

To jsou mé cviky jak zhubnout boky. A jaké budou Vaše cviky, jak zhubnout boky? Jistě v té záplavě cviků a možnostech, co koluje po internetu a časopisech najdete to pravé pro Vás.

A cvik nakonec: pokud někde sedíte (třeba v práci) nebo stojíte, stačí zatínat bříško a zadeček a zase povolovat. Čím pomaleji a déle cvik děláte, tím lépe. Bříško stále necháme mírně zpevněné (nepovolujeme úplně). Pokud to budete dělat často, výsledek se dostaví a sami ten rozdíl pocítíte.