Přípravu svačiny vám zpříjemní specialista nejen na pečivo

1186

Snídaňový „Patlanůž“ Dellinger Easy usnadní rodičům vzdorovat ranním nájezdům strávníků na kuchyň. Poradí si s krájením i mazáním.

Děti se vrátily zpátky do lavic a rodiče opět musí pomáhat svým ratolestem zdolávat nástrahy školy. Mimo jiné se musí postarat i o jejich plné žaludky. Připravit snídani, svačinu, popřípadě občerstvení na odpoledne ale není jen tak. Ušetřit čas během uspěchaného rána pomůže maminkám a tatínkům snídaňový „Patlanůž“ Dellinger Easy.

Přezdívka „Patlanůž“ je v případě kuchyňského pomocníka z dílny Dellinger skutečně trefná. Speciální konstrukce nože je navržena tak, aby s ním šlo pohodlně rozkrojit jakékoliv pečivo od rohlíku až po chléb. Tím stejným nožem pak můžete nakrájené pečivo namazat. Ráno tak ušetříte čas v kuchyni nejen při přípravě snídaně či svačiny, ale i při mytí nádobí.

Co stojí za snídaňovou konstrukcí?

Specialistu na pečivo tvoří tři hlavní komponenty. Na jedné straně noži nechybí nepostradatelná kombinace rovného a zoubkovaného ostří pro krájení čerstvého pečiva a na druhé straně čepel ve tvaru špachtle se zaoblenou špičkou, která je ideální pro namazání nejen másla. Čepel měří deset centimetrů a zoubkované ostří zabírá zhruba třetinu celé délky. Stejně jako u jiných nožů značky Dellinger, ani zde nechybí kvalitní materiály. Čepel tvoří nerezová ocel vysoké jakosti a rukojeť je vyrobena z materiálu Pakkawood.

Pakkawood je kombinací dřeva a pryskyřice, která nabízí nadstandardní pevnost a odolnost, a to zejména proti častému namáhání a vlhkosti. Ne nadarmo je tento materiál používán například při výrobě vojenského vybavení či hudebních nástrojů. Pro držák nože, který budete používat každý den, je proto sázkou na jistotu. Vybrat si ho můžete hned ve dvou barevných variantách, a to buďto Dellinger Easy – Natural nebo Dellinger Easy – Red.

Svačinu si hravě připraví i samo dítě

Dozrál čas, aby si vaše dítě začalo připravovat svačinu samo? „Patlanůž“ je skvělou volbou pro jeho kuchařské začátky. Snadná manipulace a originální konstrukce zajistí, že si školák poradí se svačinou sám. Přesto důrazně doporučujeme, aby nad začínajícími kuchaři drželi rodiče ochrannou ruku a nenechali je svačiny připravovat bez dozoru.