Bezpečnostní dveře do každého domu

1480

Dveře a okna mohou být příležitostí pro zloděje a další nevítané osoby. Okna můžete zabezpečit mříží nebo bezpečnostní folií, ale co dveře? Nyní jsou na trhu bezpečnostní dveře, které jsou velmi odolné a navíc hezké. Dveře jsou to první, co by mělo na domě zaujmout. Vždy vybírejte jen kvalitní vstupní dveře, které ochrání interiér a navíc budou ladit se zbytkem designu.

Na výběr máte z několika druhů bezpečnostních dveří, které se liší konstrukcí, použitými materiály i cenou. Pokud chcete opravdu kvalitní masivní bezpečnostní dveře, zvolte bezpečnostní dveře vyššího standartu. Tyto dveře se běžně montují do bezpečnostních zárubní, které ještě více objekt zabezpečí. To samozřejmě ocení i pojišťovny, které při výpočtu pojistných částek zohledňují zabezpečení objektu.

Další výhody bezpečnostních dveří

Některé druhy bezpečnostních dveří jsou řazeny do kategorie protipožární dveře. Jde o dveře 4. Bezpečnostní třídy, které zaručují odolání přímému ohni minimálně po dobu třiceti minut. Bezpečnostní dveře se hodí i pro bezbariérové přístupy a jak již bylo řečeno, vyberete si odstín, který se přesně hodí ke stylu dané budovy.

Zcela jistě oceníte i antihlukovou a tepelnou úpravu. Už vám nebudou vadit hluční sousedi a při vyúčtování za vytápění se už nebudete děsit. Kvalitní dveře výrazně sníží náklady na vytápění.

Nejdůležitější ale je, že v rámci snížení celkových nákladů lze některé typy bezpečnostních dveří nainstalovat i do stávajících kovových zárubní. Takové bezpečnostní dveře jsou vhodné dokonce i pro byty v panelových domech.