Čeká vás výběr obývací stěny?

1343

Neudělejte stejné chyby jako my!

Nedávno jsme se rozhodli pro rekonstrukci našeho obývacího pokoje. Vzali jsme to „z gruntu“ a vyměnili úplně vše. K našemu trochu nemilému překvapení jsme udělali několik chyb, o které se chceme s vámi podělit. Snad se jich díky nám vyvarujete.

Styl obývací stěny je dnes na obtíž

Dnešní trh s nábytkem je velmi rozmanitý, proto jsme nejdříve hledali inspiraci. Hodně nám v tom pomohl portál Nabytek-dnes.cz, kde je možné si prohlédnout velmi zajímavé vizualizace. Právě to se ale pro nás stalo kamenem úrazu. Vybírali jsme stěnu podle obrázku, ale už méně podle možností našeho prostoru. Až po objednání obývací stěny jsme zjistili, že nám komoda zabere příliš místa a že jsme koupili až moc polic. Nakonec jsme si s rozmístěním pohráli tak, aby nic nikde nevadilo. Kdybych ale mohl vrátit čas, věnoval bych se tomu více.

Navíc jsme se nechali unést výběrem designu. Obývací stěnu jsme brali jako dominantu, nikoliv jako prvek, který musí ladit k ostatním. Tím jsme si velmi ztížili výběr ostatního vybavení.

A do třetice je tu barva obývací stěny. Kdybychom se nejdříve podívali na kuchyň, se kterou je náš obývací propojen, určitě bychom nevybrali tak tmavý odstín. Dejte si proto na výběr barvy obývací stěny pozor. Zajímavé tipy, jak si s volbou barvy i stylu poradit, nabízí článek na IDnábytek.cz.

S cenou obývací stěny problémy nebyly

Největší problémy jsme čekali u ceny, ale ukázalo, že právě toto bylo úplně zbytečné. Obývací stěnu jsme koupili levně a přitom v prvotřídní kvalitě.

Nevěříte? Podívejte se na nabídku ZDE.

Obchod nabízí dopravu zdarma a my jsme si objednali i výnos stěny, protože bydlíme ve třetím patře. V obchodě je možné stěny vybírat pomocí filtru (např. podle materiálu, barvy apod.), což je velmi příjemné. Nemusíte se totiž prodírat nabídkami, které vás vůbec nezajímají.

Doufám, že pro vás naše chyby budou ponaučením a s výběrem moderní obývací stěny si poradíte lépe. 🙂