Dětská výživa je důležitá!

1639

Kojení je jako výživa pro novorozence podle mnohých odborníků to nejlepší. Někdy ale není možné, a proto je potřeba vybrat správnou dětskou výživu. Na našem trhu seženete nespočet značek výživ pro děti. My ale doporučujeme klasický Sunar, jehož rodina se rozrostla o Sunárek, Sunarku a Gravimilk. Na řadě webů se během několika kliknutí dozvíte, co je pro vaše děťátko nejlepší. Podle zadaných parametrů jako je věk dítěte, kojení a alergie se záhy dozvíte vše o dostupných produktech.

Sunarka

Pod touto značkou můžete v široké obchodní síti zakoupit zeleninové kaše, dětské sušenky a nově i těstoviny. Hlavním sortimentem jsou samozřejmě ovocné i cereální kaše. Dětské kaše Sunarka lze připravit z jakéhokoliv mléka nebo i bez něho. Hlavní výhodou je, že Sunarka spolehlivě pokrývá dětské potřeby i chutě.

Děti, ale i rodiče si velmi oblíbili mléčné dětské sušenky Sunarka s medem a banány. Dětské sušenky se hodí na cesty, jako lehká svačinka nebo večerní příkrm. Dětské sušenky jsou plné vitamínů a minerálů a obsahují i prebiotickou vlákninu (inulin), která je ve stravě žádoucí. Pokud máte dítě od šestého měsíce, vyzkoušejte všechny druhy sušenek, které lze navíc rozmixovat nebo rozpustit v mléce nebo čaji. Dostanete tak výživný chutný dětský kotejl s příchutí podle typu sušenek.