Odpočinek v pohodlí zahrady

1203

Zná to každý – horké léto, touha po odpočinku a potřeba ochlazení se v bazéně plném příjemné vody. Nejen obyvatelé Českých Budějovic, kteří mají prostor k umístění vlastního bazénu, touží po luxusu, který bazén přináší. Společnost Izoplast a.s. je jedničkou ve svém oboru v Českých Budějovicích a je schopna zajistit komfort a odpočinek i na vaší zahradě. K dispozici je pro vás hned několik řešení.

Plastové bazény

Plastové bazény jsou ideálním řešení pro zákazníka, který si přeje určit finální podobu své odpočinkové zóny. Díky tvárnému materiálu je možné bazény uzpůsobit jakémukoliv prostředí a zasadit jej jako okrasný prvek do vaší zahrady. Díky odolnosti používaného materiálu vám váš bazén vydrží po mnoho let a nemusíte se bát mechanického poškození ani počasí. Velkou výhodou je barevná stálost – voda vašeho bazénu bude stále azurově modrá.

Nadzemní bazény

V případě, že vaše možnosti neumožňují zapuštění bazénu do země, pro vás máme jednoduché řešení. Nadzemní bazén. Výhodou je pořizovací cena, která kompenzuje sníženou pohodlnost vstupu do bazénu. Díky nadzemnímu bazénu nemusíte provádět stavební úpravy zahrady a montáž je velice snadná.

Fóliové bazény

Fóliové bazény umístíte nejen na svoji zahradu, ale v případě, že toužíte po vnitřním bazénu, je možné umístění do interiéru. Fólie se vyrábí v několika odstínech a je tedy na vás jak bude vás bazén vypadat a to včetně jeho tvaru. Odolný materiál, ze kterého je fólie vyrobena, poskytuje bazénu dostatečnou ochranu a případná oprava bude provedena i v době, kdy bude váš bazén napuštěný.

Vyhněte se horkému létu a užívejte si sluníčka ve vašem bazéně. Společnost Izoplast a.s. v Českých Budějovicích vám ráda pomůže nejen s rozplánováním výstavby vašeho bazénu s ohledem na finanční stránku, ale i se samotným zabudováním bazénu, který vám a vaší rodině zpříjemní každý horký den.