Ideálně strávený čas s přáteli? Bowling!

1437

Nevím, jestli to zažívá víc lidí, ale v naší partě to poslední dobou začalo trochu skřípat. Dřív jsme se scházeli každý pátek na pivo či víno, ale poslední dobou přestali někteří chodit. Přitom výmluvy nebyly nijak přesvědčivé a uváděné důvody vážné. Bylo jasné, že se mým kamarádům prostě jen nechce. I já se občas přistihla, jak si v duchu říkám – jé, zítra zas sraz, moc se mi nechce, asi bych si radši četla doma nebo šla do kina. Začínaly nás ty pořád stejné srazy nudit. Pořád ti stejní lidé, ty stejné řeči, ta stejná hospoda. Chtělo to změnu.

Zkusíme bowling!

A tak mě to napadlo. Musíme udělat něco akčního, není nám přece osmdesát, abychom pořád seděli a nadávali! Přemýšlela jsem, co bychom mohli ve větší skupince lidí dělat, aby to bavilo všechny a aby to byla aktivní zábava. Dlouho jsem nic nemohla vymyslet, až mě to trklo! Půjdeme přece na bowling! Kuřáci budou spokojení, že je nenutím jít nikam, kde se nesmí kouřit, ti, kteří chtějí svoje páteční pivo zase ocení, že si při bowlingu můžou dát cokoliv na pití. Navíc je bowling hra, která baví úplně stejně muže i ženy. Byla jsem ze svého nápadu přímo nadšená!

O co jsem byla nadšenější, o to zdrženlivější reakci od přátel jsem dostala. „Bowling? To jako kuželky?“ pozdvihl obočí Karel. Natálie se zase strachovala, že to bude nuda a že bowlingovou kouli neudrží. Nakonec se ale přidalo pár hlasů od lidí, kteří bowling už dřív hráli, tak bylo rozhodnuto. Ale kde si bowling zahrajeme? Využila jsem vyhledávač sportcenter a zadala jsem Bowling Brno a už si vybírala z nabídek z celého města.

Bowling v Praze, Brně a Ostravě

Nemusím snad popisovat, že bowling byl super a všechny hrozně nadchnul. Od té doby se scházíme každý pátek zase v plném počtu a zábava je v plném proudu! Rozhodně bowling všem doporučuji. A kdo neví, kde by bowling mohl hrát, ať zkusí zmíněný vyhledávač. Je to dobrý rozcestník – stačí zadat, že hledáte bowling v Praze nebo bowlign v Ostravě a už vybíráte. Příjemnou zábavu!