Zelená káva na hubnutí

1061

Každá doba má to své, čím se zabývá a jaké prostředky se používají na hubnutí. Teď vyletěli texty a produkty propagujíci: ZELENÁ KÁVA NA HUBNUTÍ.

Co to vlastně je zelená káva na hubnutí?

Podle některých článku, které propagují „zelená káva na hubnutí“  je výtažek ze semen Zelené KávyPotlačuje chuť k jídlu, což omezuje příjem potravy, ta tím podporuje hubnutí. Zelená káva na hubnutí obsahuje aktivní látku – kyselinu chlorogenovou. Co způsobuje omezení záchvaty hladu a chuť k jídlu, zrychluje metabolismus a spalování tuků v játrech, odstraňovaní toxinů z těla. Proto je zelená káva na hubnutí propagovaná. Ale je to určitě přesně takto?

Není jen zase zelená káva na hubnutí, další lapač na peníze pro důvěřivé lidi co se chtějí zhubnout, a nejlíp bez práce?

Zatím je jen spousta spousta informací jak je zelená káva na hubnutí tou správnou cestou k štíhle linii. Ale můj selský rozum říká, že „bez práce nejsou koláče“. Proč zrovna zelená káva na hubnutí by měla účinkovat, bez práce?

Netvrdím, že zelená káva na hubnutí je bez efektu, jen to že i tak musíme se víc hýbat, lépe jíst a zlepšit svůj zdravotní styl, aby to pomohlo tak jak chceme a zelená káva na hubnutí nám přinesla slíbený efekt.

Tak pokud se zamýšlíte, jak zhubnout? Tak zelená káav na hubnutí může být dobrou cestou, pokud k tomu přidáte pohyb a zlepšíte aspoň o trochu svůj jídelniček… Na druhou stranu je řada lékařů i kupujících, kteří tento produkt označují za naprosto nefunkční podvod.

Tak co myslíte, bude zdravá káva na hubnutí pro vás?