Jak nemít hlad?

1330

Jak nemít hlad? Tak tuhle otázku si snad už položil za svůj život každý z nás – většinou souvisí s hubnutím 🙂

Je to snadná otázka, ale existuje více odpovědí. Zamysleme se a pojďme hledat řešení.

Jak tedy nemít hlad? První, co mě náš napadnem je najíst se, ale to asi není to pravé na hubnutí, že?

Jak tedy nemít hlad a nepřibrat? Začít vodou před jídlem. Dobré je, když si dáme sklenku vody. Ne zas moc, protože bychom si roztáhli žaludek a pak až nebudeme tolik pít, budeme o to víc jíst.

Další možnost, jak nemít hlad, je dát si před jídlem jablko. Jablko na sebe váže tuky a ty se pak nedostanu do krve a vyjdou ven.

Třetí způsob, jak nemít hlad, je dát si něco co Vám chutná, ale v menším množství. Například, pokud máme k obědu třeba smažený řízek, je lepší si k němu dát zeleninu v takovém množství kolik potřebujete, abyste neměli hlad.

Čtvrtý způsob, jak nemít hlad, je práce. Ponořit se do práce a na pěkně dlouhou chvilku i na několik hodin můžete zapomenout na hlad.

Pátý způsob, jak nemít hlad, je přejíst se. To mi věřte. To klidně i několik hodin pak jídlo nepotřebujete. Zaručeně vyzkoušené, ale jestli chceme hubnout, tak to není správné řešení.

Šestý způsob, jak nemít hlad, je spát. A v klidu i na hezkých pár hodin zapomenete na hlad a jídlo.

Sedmý způsob, jak nemít hlad, je být s někým, s kým je Vám hezky. Kdo Vám myšlenky na hlad odežene.

Osmý způsob, jak nemít hlad, je hodně pít. Když je bříško plné, tak hlad nemá. Je ale potřeba pít jiné tekutiny než je voda, ta Vám hlad nezažene. Kofola, pivo a např. káva Vám pomůže, abyste neměli myšlenky na hlad.

A co Vy, jaký máte recept na to, jak nemít hlad?