Moderní interiér se skleněnými obklady

1225

Obklady se dávají na různá místa, jako je například koupelna nebo kuchyň. Klasické dlaždičky jsou sice dobrou volbou, ale proč si nevybrat něco více moderního a zajímavějšího? Podívejte se na výhody skleněných obkladů a uvidíte, že oceníte jejich výraznou originalitu, krásný vzhled a vysokou odolnost.

Elegantní a moderní řešení

Skleněné obklady jsou novým módním hitem v interiérech. Nabízejí vynikající možnosti barevné kombinace a širokou škálu využití. Ať už se jedná o kuchyň, koupelnu nebo jiné místo v bytě, které chcete vyzdobit krásným skleněným obkladem. Díky světelné propustnosti dokáže správná barevná volba značně opticky zvětšit prostor a vytvoříte dojem většího a designově velmi promyšleného domova. Nebojte se ani výraznějších barevných kombinací nebo moderních kontrastů, které dodají vašemu bytu zcela jedinečný vzhled.

Odolný materiál

Sklo je vynikajícím materiálem, který nepodléhá téměř žádným chemickým reakcím a má velmi dlouhou životnost. Jedná se tak o vynikající obklady nebo pracovní desky. Barevné sklo je navíc velmi efektní a působí krásným dojmem. Snoubí se tak ideální vzhled a výjimečná odolnost spolu s dalšími skvělými vlastnostmi. Právě proto se sklo používá kromě obkladů i na pracovní desky, které jsou odolné proti poškození a vypadají velmi pěkně.

Profesionální montáž na míru

Nemusíte se bát, že by montáž zůstala na vás. O vše se postará tým zkušených lidí, kteří vědí, jak na to. Profesionální instalace skleněných obkladů je velmi důležitá a jedině tak dosáhnete skutečně nádherného výsledku. Barevná skla na míru jsou stále více oblíbeným doplňkem, který dokáže rozzářit celou kuchyň a vytvořit jedinečný a velmi stylový interiér. Stačí pouze vymyslet barevný vzor a kombinaci, objednat a následně se můžete těšit z dokonalého výsledku. Jakou barvou vybarvíte svůj prostor?