Je možná bezbolestná liposukce?

1269

Naše sebevědomí souvisí zejména se vzhledem. Asi neexistuje žádná žena, která by nechtěla zeštíhlet nebo vyformovat postavu. Vzhledem k hektické době ale docházet do fittcenter není zcela reálné a držet diety se také nedá. Valná většina diet totiž vyžaduje pravidelný režim a stravovat se často a v malých dávkách.

Hubnout a formovat si postavu jde i jednodušeji. Nemusíme se trápit redukčními dietami nebo podstoupit chirurgické operace. Nyní je možnost i bezbolestné liposukce. Ta je založená na principu rozbíjení tukových polštářů pomocí ultrazvuku a kavitace. Hlavní výhoda liposukce je, že krom zlepšení estetického vzhledu navíc napomáhá urychlovat metabolizmus a tím látkovou výměnu. S tím souvisí i boj s celulitidou.

Bezbolestná liposukce břicha, zadečku, stehen i horních partií je vhodná pro ženy i muže. Díky tomu, že se jedná o neinvazivní typ, jejíž jedna procedura trvá cca 40 min, hodí se opravdu pro každého.

Pokud váháte, do jakého centra zajít, určitě se informujte předem a vždy vybírejte jen prověřená profesionální estetická centra.