Akrobatické lety v České republice

1492

Možná budete překvapeni, ale letecká akrobcie je sport, který má v České republice dlouholetou tradici. Naši reprezentanti si již od prvopočátků tohoto úžasného sportu vozí z mezinárodních soutěží medaile, které jsou v porovnání s prostředky vynaloženými na trénink u nás a v konkurenčních zemí nesmírně cenné.

Adrenalin, který tento sport vhání do žil každého člověka, který ho okusí, je jedním z důvodů proč letecká akrobacie tolik láká. V dnešní době má každý z nás možnost pocitů akrobatického pilota okusit. Akrobatický let najdete na “menu” většina zážitkových agentur.

Akrobatické lety jsou úžasným zážitkem, na který člověk opravdu nezapomene. Jak ale vybrat agenturu, u které akrobatický let objednat? Letecká akrobacie je nebezpečný sport pokud je provozován amatéry, a proto je velmi důležité pečlivě vybrat poskytovatele. Nehleďte pouze na cenu! Seriózní agentura by měla mít na svých webových stránkách (jejichž vzhled Vám také ledacos napoví o kvalitě poskytovaných služeb) profil pilotů, se kterými akrobatický let absolvujete. Pokud tomu tak není, měla by Vám je agentura na požádání bezpochyby poskytnout. Pokud sedíte v akrobatickém speciálu s profesionálem tak se opravdu není čeho bát! Dalším faktorem jsou zkušenosti agentury. Žádejte kvalitu, loajalitu a serióznost! Akrobatický let od solidního poskytovatele stojí okolo 6500 Kč. Cena nižší než uvedená je podezřelá. Jelikož tuto práci provádějí profesionálové na slovo vzatí, není logické, aby služba stála málo peněz.

Akrobatický let je vhodným dárkem především pro milovníky adrenalinu. Proto se nenechte napálit! Kvalitní agentura Vám pod rouškou otřepaných frází nenabízí mini verzi akrobatického letu, ale opravdovou soutěžní sestavu, která se běžně léta na tuzemských i mezinárodních závodech! Adrenalin, napětí a především nezapomenutelný zážitek! To jsou akrobatické lety.