Jak na odstranění bradavic?

1308

Bradavice – snad každý se s nimi v životě setkal. Ať už známe někoho, koho bradavice trápí, nebo na ně sami trpíme. Každý mi dá za pravdu, že se jedná o estetický problém, i když nezpůsobují vážnou újmu na zdraví, ale umí pěkně znepříjemnit život. Spousta lidí s bradavicí řeší, jak se jí zbavit. Bradavice je zákeřné kožní onemocnění, ale existují způsoby, jak se jí zbavit.

Jak se jích tedy zbavit? Není to úplně snadné a příjemné, ale je mnoho metod, od zmrazování bradavicvypalování bradavic až po chirurgické odstranění bradavic.

Pokud máte bradavice kdekoli na těle, jistě víte, jak moc na těle vadí a překáží. Pokud trpíte a bradaviceVám přináší jen starosti, je dobré vyhledat lékaře nebo lékárnu, kde Vám poradí jak se bradavice zbavit. Kdysi lidé bradavice léčili bylinkou, tzv. vlaštovičník větší (ale pozor je jedovatý). Dnes lidé dávají přednost rychlejším metodám, než zdlouhavému potírání bradavice. Stačí třeba zajít na kliniku, kde bradavice vypálí nebo zmrazí a bradavice je pryč.

Čím dřív se bradavice zbavíte, tím lépe. Bradavice se můžou roznést na ostatní části těla, nebo se přenášet krví z člověka na člověka. Stačí, když si jí zatrhnete.

Pokud se rozhodnete, že si bradavice budete léčit sami, můžete na to použít slupku od banánu (vnitřek). Jen je to zdlouhavé řešení, ale účinné. Další možností je česnek sedm dnů naložený v octu (plátek). Přes noc pak česnek přiložíte na bradavice tak, aby nespad. Podobných receptů a rad najdete mnoho. Stačí zadat na internetu klíčové slovo „bradavice“ a vyběhne Vám spoustu odborných i amatérských článků.

Zbavte se bradavic co nejdříve, protože mají tendenci se často rozlézat na jiná místa na těle.