Jak ztloustnout?

3136

Je víc způsobů jak ztloustnout, ale dřív nebo později si každý najde způsob vlastní. Stačí jen hledat a zkoušet, co na Vás zabírá.

Prozradíme si pár triků, jak se dá ztloustnout. Pro mnohé z nás je daleko snazší ztloustnout než zhubnout.

Ale jak to udělat? Jak tedy ztloustnout? Jednou mi má kamarádka řekla, že když byla malá, byla na speciálním táboře, kde je učili jíst a přibírat. A odtud si odnesla i zlozvyk – na večeři jim dávali vánočku s bramborovým salátem – od té doby jí bramborový salát bez vánočky nechutná. Ale je to také jeden ze způsobů jak poměrně spolehlivě ztloustnout.

Další způsob, jak ztloustnout, mi prozradil kamarád. Prý zaručeně přibral, když si dal před spaním panáka sirupu do vody nebo tabulku čokolády.  Takže také zajímavý způsob jak přibrat a ani tolik to nestojí.

Z mé vlastní zkušenosti doporučuji dobře se najíst něčeho, co máte fakt rádi, např. smažený sýr nebo hermelín, kopec šlehačky, a pak zalehnout a už jen ukládat tukové zásoby. A hned bude po problému jak ztloustnout.

V mém okolí je pár lidí, kteří jsou hubení jak tyčky, ale ti to mají spíš z toho, že nejedí než že by měli problém jak ztloustnout.

Pro některé lidi může být velký problém ztloutnout a pro jiné zase zhubnout. Nevýhoda je v tom, že pokud řešíte 22jak ztloustnout, najdete o tom mnohem méně informací než o zhubnutí. Ale jistě dobré rady, jak ztloustnout, Vám doporučí lékař.

Někde se píše, že pokud nevíte jak ztloustnout, stačí přes den přidat o 2000 až 3000 kJ víc, než denně sníte.

Nevím, zda si počítáte kalorie, ale jedno je fakt a to ten, že vše se podle mne odehrává v hlavě. Ať už víte či nevíte jak ztloustnout. Vše je ukryté v nás, v našem myšlení.

Někomu pomáhá i autosugesce. Tím, že stojí před zrcadlem a říká si: „Přibral jsem 2 kila“, a pak je mile překvapen, že se mu to povedlo.

Hold pro každého, jak ztloustnout, platí něco jiného. Co zabírá na Vás? 🙂