Jak na zhubnutí břicha?

1244

Každý má na hubnutí břicha svůj recept. Jak rychle zhubnout břicho? Nejrychleji to jde tím, že budeme břicho zatahovat a povolovat. Tento cvik nám ale asi dlouho nevydrží. Pak už můžeme střídat jiné cviky – pomalejší, ale zase trvanlivější, pokud chceme mít ploché břicho.

Jak trvale zhubnout břicho? Kromě správné životosprávy dosáhneme zhubnutí břicha také cvičením. Je mnoho cviků, jak zhubnout břicho. My si jich uvedeme jen pár.

Finta „F“ a taky pomůcka, jak celý den cvičit a přitom moci dělat i jinou práci je, že si vezmete nitku a omotáte ji kolem bříška (stačí jednou). Pak uděláte suk tak, aby jste mohli dělat vše, co chcete a měli zároveň břicho zatažené (příjemně). Pokaždé, když moc povolíme břicho, tak nás na to nit upozorní nepříjemným pocitem. To nám pomáhá posilovat břišní svaly. Ale to je jen rada na okraj, jak rychle zhubnout břicho a nemuset chodit do fitcentra.

Co nám rozhodně pomůže při hubnutí břicha je pravidelné cvičení. Ať už doma nebo ve fitness centru. Zhubnout v oblasti břicha není tak rychlá záležitost, musíme počítat s dávkou trpělivosti, ale výsledek se jistě dostaví.

Jak zhubnout břicho cvičením? Mně se osvědčila knížka: „Vytvaruj si své tělo“ od Lýdie Raisin, kterou používám v praxi.

V knize jsou rady na všechny partie těla, líbí se mi a podle mě funguje. Pokud hledáte recept, jak zhubnout v oblasti břicha, na internetu jistě najdete různá cvičení.

Jedno z nejúčinnějších cviků, jak zhubnout břicho, jsou sklapovačky, různé druhy zvedání nohou, ležení na zádech a zvedání nohou do úrovně hlavy. Osvědčilo se mi střídání sérií po dvanácti cvicích, rychlých i pomalých. Tak dosáhnete rychlejšího efektu plochého břicha, protože spalujete tuky a zároveň posilujete břicho. Důležité je cvičit aspoň 30 minut, abyste dosáhli správné tepové frekvence a spalování tuků tak běželo i po skončení cvičení.

Vypočtěte si maximální tepovou frekvenci:

Muži: TFMAX = 214  – (váš věk v letech x 0,8)

Ženy: TFMAX = 209  – (váš věk v letech x 0,7)

Nejlepší výsledek je od 60-70%

Každý má své rady a zkušenosti jak zhubnout břicho, ale „bez práce nejsou koláče“. Záleží jen na Vás, jakou cestou půjdete a jak rychle bříško zhubnete.