Domácí péče o zuby

1473

Ať se to někomu líbí nebo ne, vzhled je v dnešní době důležitý. A mít hezký chrup by mělo být standardem. Každý má samozřejmě jiné dispozice určující kvalitu a vzhled zubů, dobrá a pravidelná péče o zuby je ale důležitá v každém případě.

Jedním z problémů, který trápí mnoho lidí je bruxismus neboli skřípání a cvakání zuby během spánku. K tomu, abyste se dobře vyspali a nedocházelo k mechanickému poškozování zubů, které může vést až k poničení čelistního kloubu, slouží chrániče zubů. Jednoduchou pomůckou proti skřípání zubů jsou chrániče Sleep Right, které na rozdíl od jiných typů chráničů nevyžadují tvarování zahříváním.

V Čechách už si lidé zvykli, že pravidelné zubní prohlídky jsou základem, návštěvu zubní hygieny ale mnoho lidí zanedbává. Jednou ze služeb, které nabízí dobrá zubní hygienička je i bělení zubů. Tento zákrok lze ale absolvovat i v pohodlí svého domova a s podobnými výsledky. I domácí bělení zubů může být efektivní, snadné a bezpečné, pokud použijete BeconfiDent, profesionální klinicky testovaný systém bělení zubů vyvinutý ve Švédsku a vyráběný v USA. Výrobky BeconfiDent neobsahují peroxidy ani jiné nebezpečné látky, které mohou poškodit zubní sklovinu. Použití BeconfiDent není bolestivé ani nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů.

Tato účinná bezperoxidová kůra odstraní nežádoucí zabarvení zubů a přitom je velmi šetrná k zubům i dásním. Obsahuje Aloe Vera, výtažek z granátového jablka a heřmánku a fluorid zpevňující zubní sklovinu. Vybrat si můžete bělící gel s mátovou či melounovou příchutí. Gel se aplikuje na zuby pomocí nákusníku. Ke změně odstínu chrupu dochází již po prvním použití bělícího gelu. K výraznějším výsledkům je potřeba aplikaci hgelu několikrát opakovat. Abyste mohli rychle zhodnotit efekt bělení, je k výrobkům BeconfiDent přibalen průvodce odstíny zubů.