Zazářete na firemní akci s barmanem

1225

Firmy využívají různého druhu zviditelnění. Výjimkou nejsou reklamní předměty, reklama jako taková nebo třeba firemní akce. Sem mohou být pozváni například jen zaměstnanci, tak, aby se vylepšily vztahy na pracovišti a aby byli všichni seznámeni s cílem firmy. Je totiž velmi důležité, aby byli všichni zaměstnanci seznámeni se směrem, jakým se společnost bude ubírat.

Firemní akce ale mohou být také pro obchodní partnery a V.I.P. zákazníky. Pak je párty pojata jako poděkování za spolupráci a samozřejmě se zde navazují kladné vztahy. Nemusíme asi nikomu připomínat, že jídlo a pití musí být na podobných akcích více než příkladné. Asi si nevystačíte s několika lahvemi alkoholu navíc nevalně vychlazenými.

Zaujmout můžete všemožnými dobrotami, které si necháte připravit v rámci služeb cateringu. Kvalitní catering nabízí alespoň dva druhy teplého jídla. Velmi oblíbený je český guláš s karlovarskými knedlíky nebo kachní či kuřecí speciality. Velmi dobrá na servírování je jasmínová rýže.

Co se pití týče, nabízejí cateringové společnosti velké množství pití alkoholického i nealkoholického. Nesmí chybět točené pivo a možnost přípravy alkoholických i virgin koktejlů. Barmanská show s přípravou koktejlů je ideální formou zviditelnění pro zajímavé firemní akce pro zaměstnance i obchodní partnery. Klasická barmanská show se ale hodí jak na firemní akce, tak i na různé jiné příležitosti jako jsou různé oslavy nebo třeba svatby.