Adrenalinový zážitek v podobě kurzu paraglidingu

1573

Čas letí jak voda a Vy se stále točíte v kruhu pracovních povinností?  Napadlo Vás někdy, že byste si zasloužili taky trochu odpočinku, popřípadě nějaký nový zážitek? Pokud je vaše odpověď kladná, čtěte dál. Zapomeňte na chvíli na práci a vyzkoušejte něco vzrušujícího, něco jiného.

Vyzkoušejte kurz paraglidingu, vyzkoušejte nový adrenalinový zážitek, u kterého zapomenete na starosti všedních dní. Je přeci skvělý pocit, plachtit na vlnách větru jako pták a pro chvíli hodit všechny starosti za hlavu. S kurzem paraglidingu se Vám to jistě podaří. V dnešní nabídce je hned několik druhů kurzů.

První z nich je základní, dvoudenní, víkendový kurz, který ocení zejména ti z Vás, kteří jsou velmi pracovně vytíženi. V tomto kurzu Vás naši zkušení instruktoři vyškolí a připraví na vaši první paraglidingovou zkušenost. Pokud si chcete létání vychutnat naplno, máme ještě volná místa na sedmidenní kurz paraglidingu, který bude o mnoho obsáhlejší, Vy si více zalítáte a dokonce se dozvíte i více teorie, například základy meteorologie, seznámíme se s konstrukcí kluzáků, aerodynamikou a probereme další důležité otázky pro průpravu bezpečného létání.

Více podrobností se dozvíte na internetových stránkách paragliding-kurz.cz. Dokonce si zde můžete prohlédnout fotky z kurzů našich zákazníků, získáte plnou představu o tom, jak bude ten Váš kurz paraglidingu probíhat. Takže, pokud se Vám zdá, že Ve vašem životě chybí nějaký ten adrenalin, pojďte na kurz paraglidingu – je to zážitek.