Vestavěné skříně jsou výhodné

1267

Efektivní využití prostoru, jednoduché otevírání, moderní design. Jak jinak popsat vestavěné skříně, které si u nás za poslední desetiletí získali obrovskou popularitu. Krom těchto výhod se dá oproti klasické skříni od truhláře sehnat za menší peníze, aniž by ztráceli na kvalitě, a to vždy potěší. 

Prostor

Vestavěné skříně skvěle řeší potíže s mrtvými místy, jako jsou kouty, výklenky nebo zkosené stropy. Díky realizaci na míru jsou tak ideálním řešením pro ložnice, chodby, předsíně či kanceláře. Díky správnému umístění můžete získat až o polovinu úložného prostoru navíc, což nejen v bytě udělá velký rozdíl.

Estetický prvek

Skříně mají moderní design, jejich jednoduchost a praktičnost se skvěle hodí do domácností a vypadají rozhodně lépe jak klasické okoukané skříně. Navíc vás mohou zbavit i dalších potíží. Chcete přepažit místnost? Nechte nainstalovat oboustrannou vestavěnou skříň, po celé délce místnosti získáte ohromné množství úložného prostoru v obou místnostech.

Výhody

 Snadné přizpůsobení tvaru místnosti.
 Mnoho úložného prostoru, výsuvných šuplíků, sklopných drátěných programů nebo sklopných systémů.
 Vnitřní prostor si můžete rozvrhnout dle svých představ a potřeb. Je jen na vás, jestli bude vnitřek uzpůsoben na klasické oblečení, nebo jako skříň pro bundy a kabáty.
 Mnoho výrobních materiálů hodících se do vašeho interiéru.

Nevýhody

 Prakticky nemožnost je přestěhovat, avšak přidají alespoň na ceně nemovitosti.

Za nás určitě jasná volba a doufáme, že tímto článkem jsme někomu pomohli s výběrem.

Srovnáme-li nevýhody a výhody vestavěných skříní, tak je to jasná volba.