Jak na dokonale bílé zuby?

1602

Péče o zuby patří k našim každodenním hygienickým návykům a rituálům. Většina z nás si zuby pravidelně čistí každé ráno a večer, někteří dokonce po každém jídle. Čištění zubů je prevencí před vznikem zubních kazů a před ostatními problémy, které nás ve spojitosti se zuby mohou trápit.

Čištění je však jedna věc

Jím zajistíme zdraví zubů, pokud však toužíme po tom, aby zuby byly ještě k tomu zářivě bílé, samotné čištění pravděpodobně stačit nebude. Samozřejmě záleží člověk od člověka, někdo se s čistě bílým chrupem narodí a může se jím chlubit po celý život, jiný ne.

Pokud vy mezi tyto šťastlivce nepatříte, ale i tak byste rádi měli nádherný bílý úsměv, zkuste bělení zubů a sen se stane skutečností. Bělení zubů je v současné době tak pokročilé, že je 100% neškodné a účinné. Pokud zvolíte kvalitní produkt, nemusíte se bát, že by vaše peníze přišly nazmar.

Jestli jste už pár výrobků vyzkoušeli, asi jste se sami na vlastní kůži přesvědčili, že ne každý výrobek je tak skvělý jak slibuje. Pokud jste dosud svého favorita nenašli, zkuste v USA vyráběný produkt, který však byl vyvinut ve Švédsku – BeconfiDent.

Jedná se o vysoce šetrný produkt, který má ve složení přidané takové složky, které vaše zuby nejen vybělí, ale zároveň i ošetří. Samozřejmě se jedná o způsob bělení, u kterého se nepoužívá škodlivý peroxid. Naopak z těch prospěšných látek v tomto produktu můžeme zmínit například fluorid, Aloe Vera či výtažky z heřmánku.

Tento produkt na bělení zubů si můžete objednat přímo domů, kde si ho můžete aplikovat sami. Balení obsahuje vše, co k bělení budete potřebovat. Včetně podrobného návodu a průvodce bělením. Samotného bělícího gelu je v balení 10 ml. Což při správné aplikaci vydrží až na 15 ošetření. Pokud se bojíte manipulace a samotného procesu, můžete si k balení přiobjednat i bělící pero, které vám nános gelu usnadní a rovnoměrně ho s ním rozetřete na zuby, které chcete vybělit. Pokud se aplikace doma obáváte, navštivte zubaře, nebo dentálního hygienistu. Mnoho z nich totiž nabízí bělení, které provádí právě za pomoci tohoto produktu.