Rychlé hubnutí? Ajaj!

1247

Jak nejlépe podpořit rychlé hubnutí? Pokud opravdu chcete vědět, jak rychle zhubnout, tak mám pro Vás užitečnou radu – NEJEZTE! :D

Ale teď vážně…:)Pokud se rozhodnete, že pro sebe a svou krásu něco uděláte, je na místě si promyslet co přesně vlastně chceme. Rychle zhubnout a pak zase opět nabrat (jojo efekt) je zcela nesmyslné řešení. Naším cílem je rychle a efektivně zhubnout s pokud možno stálým výsledkem.

Co přináší rychlé hubnutí?

Pokud se rozhodneme, že potřebujeme do pár dnů shodit pár kil, pak je rychlé hubnutí to pravé co potřebujeme. Pokud chceme, aby naše postava zůstala dál skvělá a nepřibrali jsme, tak rychlé hubnutí není ta správná cesta.

Tak kdy je rychlé hubnutí ta správná cesta? Jedině pokud potřebujeme rychle z jakéhokoli důvodu shodit a pak je nám jedno, že nastane jojo efekt.

Většinou však chceme zůstat fit dále, potom není rychlé hubnutí ta správná cesta.

Co způsobuje rychlé hubnutí a jak na to?

Znám někoho, kdo potřeboval rychle zhubnout na zápasové utkání. Jen pár kil, aby se dostal do limitu. Využil tedy rychlé hubnutí a to takovým způspbem, že si oblékl teplejší tričko sající pot a bundu. A v teplém počasí začal běhat. Výsledek rychlého hubnutí přinesl mínus 3 kila (co vypotil), a pak už do zápasu moc nepil, aby tu vodu zase nenabral. Po zápase se napil a kila byly zpět.

Rychlé hubnutí tedy můžete využít i tak, že si vezmete oblečení sající pot. zahřejete se, prokrvíte a víc vypotíte.

Ať už najdete jiný způsob jak rychle zhubnout, téměř vždy může nastoupit jojo efekt. Rychlé hubnutí Vás vrátí zpět na původní váhu a někdy se stává, že po dietách typu „rychlé hubnutí“ naberete víc, než jste měli předtím. Tělo si zapamatuje hlad a začne víc ukládat tuky, kdyby se hlad náhodou opakoval. Takže na rychlé hubnutí pozor!