Co to je celulitida?

1271

Co to je celulitida?

Celulitida neboli někdy také označovaná jako pomerančová kůra nepatří mezi estetické krásy těla.  Jak říká encyklopedie: “Celulitida nebo lipohypertrofie – vychází ze zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry. V místě je tímto značně omezen průtok krve a lymfy.

Celulitida a jak se jí zbavit? Na celulitidu existují různé přípravky a recepty, které nám s ní pomáhají. Jedno ale zůstává a to fakt, že celulitida nezmizí za chvíli, ale je to boj na dlouhou trať. Celulitida trápí jak muže tak i ženy, prostě si nevybírá. Celulitida se začne projevovat už v pubertě.

Pokud zadáte do vyhledávače „celulitida“, vyběhne spousta odkazů, jak s ní bojovat.12

Například: celulitida mizí, pokud si při sprchování masírujeme postižené místo sosem z kávy. Můžeme si dělat různé obklady a masáže, které jsme si koupili v lékárně, aby celulitida zmizla. Čím dřív se celulitida objeví a začne se co nejdřív léčit, tím dřív celulitida zmizí a my od ní máme pokoj a zůstane nám krásné tělo.