Šetřete peníze i při vaření a pečení

1250

Kvalitní kuchyňské potřeby by měly být součástí každé profesionální i domácí kuchyně. Základem jsou jednak plně funkční spotřebiče, personál nebo hospodyňka a pak kuchyňské potřeby kuchyňské potřeby.

Součástí každé kuchyně musí být nádobí do mikrovlnné trouby, ale také tlakové hrnce, které oceníte při přípravě tvrdších mas, luštěnin a podobně. Díky zvýšenému tlaku se zvyšuje i teplota, což umožňuje pokrmy uvařit za mnohem kratší čas. To samozřejmě šetří i energii a tím i vaší peněženku. Technologie nových tlakových hrnců je naprosto bezpečná a nehrozí žádné katastrofy nebo opaření.

Pokud rádi pečete, neobejdete se bez netoxických silikonových forem. Žádná hospodyňka nedá dopustit na své kuchyňské váhy , které zdaleka v domácnosti neslouží jen pro vážení potravin.

Stále oblíbenější bývá nádobí vhodné i pro indukční varné desky a také zapékací mísy, které lze vložit do elektrické, horkovzdušné, plynové i mikrovlnné trouby. Pokud totiž kuře nejprve vložíte na 20 min do mikrovlnky, která peče od kosti a pak už jen na několik minut do trouby, která udělá kůrčičku, můžete obědvat za 30 minut. Správné kvalitní nádobí tedy šetří čas i peníze. U kvalitních značek, jako je Tescoma, je samozřejmostí záruka a možnost prohlédnout si zboží ve specializovaných obchodech.

Proto jestli nevíte co za dárek pro ženy hospodyňky, v Tescoma obchodech nebo e-shopu si vždy vyberete. Nebo si nechte poradit od profesionálně proškoleného personálu.